Burgemeester bij 100ste verjaardag RKSV Halsteren
Op vrijdag 10 april was burgemeester Margo Mulder aanwezig op sportpark De Beek ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van voetbalclub RKSV Halsteren.

Wat in het voorjaar van 1926 begon met een leren bal, maatje 3 en een groep enthousiaste jongens, groeide uit tot een bloeiende voetbalvereniging die al een eeuw lang een belangrijke rol speelt in Halsteren en omgeving.
Al 100 jaar draait de club om meer dan alleen voetbal. Het gaat om vriendschap, saamhorigheid, vrijwilligerswerk, sportiviteit en herinneringen die generaties lang meegaan.
Burgemeester Margo Mulder roemde afgelopen vrijdag de vereniging. “Nu, 100 jaar later, telt RKSV Halsteren bijna 800 leden en staat deze voetbalvereniging hoog aangeschreven. Dat resultaat kon alleen maar worden bereikt omdat deze vereniging niet alleen over gedreven mensen beschikt, maar de club over al die jaren visie heeft ontwikkeld en telkens inspeelde op veranderingen in onze samenleving”, aldus de burgemeester.